Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці подали понад 26 000 заявок на навчання у проекті ІТ Generation

0 42

Цього тижня стартував прийом заявок на проект для світчерів ІТ Generation. За декілька днів отримали 26 тисяч заявок на безоплатне навчання в IT. Про це в ефірі національного телемарафону розповів Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

ІТ Generation має на меті допомогти українцям опанувати професію в IT-сфери, попри відсутність досвіду та навичок. Цей проект — частина масштабної реформи ІТ-освіти, над якою Мінцифри разом з МОН працює вже другий рік.

«Проект ІТ Generation дає можливість українцям, які не мають досвіду в ІТ, за 2-6 місяців безоплатно здобути освіту у сфері ІТ. Це спеціальності, що можна опанувати без попередньої підготовки і легко «увійти в айті». Як результат — ринок отримує нові кадри, а українці — затребувану професію», — зазначив Михайло Федоров.

Також він розповів про нові послуги в Дії. Попри війну, команда Мінцифри продовжує розвивати продукт і надавати зручний та якісний сервіс. Наприклад, зараз у бета-тестуванні пенсійне посвідчення і довідка на тимчасове та постійне проживання. Участь у тесті беруть понад 10 тисяч українців.

«Крім пенсійного та посвідок, плануємо повертати в Дію послугу шерингу авто, яка називається «Належний користувач». Разом із Мінекономіки працюємо над можливістю купити військові облігації в Дії та підтримати українську економіку. Також серед наших пріоритетів у розробці — отримання іпотеки від держави через Дію, а також переклад документів англійською», — підкреслив Міністр.

Повну розмову Михайла Федорова в ефірі національного телемарафону можна подивитися за цим посиланням.

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар