Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці зможуть оформити всі документи в «єдиному вікні»

0 14

Уряд 16 травня прийняв постанову про деякі питання надання адміністративних послуг. Як прокоментував документ Міністр юстиції Павло Петренко, громадяни України зможуть отримувати адмінпослуги на місцях у спеціальних адмінцентрі.
«Ми вводимо дуже амбітний проект. Фактично українці зможуть отримувати всі адміністративні послуги в одному офісі на місцях», — зазначив Міністр юстиції. Це пілотний проект, в рамках якого Мін’юст та інші держструктури передають значну частину своїх повноважень єдиним адмінцентрам.
За словами П.Петренко, до цього часу близько 50 адміністративних послуг надавалися в розрізнених кабінетах органів влади, а їх корупційна складова сягала десятків мільярдів гривень на рік. Але рішення уряду прибрало корупційну складову зі сфери адмінпослуг, оскільки документи у громадян буде приймати не виконавець робіт, а адміністратор, який не має ніякого відношення до виконання цих робіт, а термін видачі документів буде чітко встановлений.
Через центри надання адмінпослуг можна буде провести реєстрацію або отримати відповідні документи в питаннях підприємництва, прав, створення громадських організацій, друкованих ЗМІ. Крім того, адміністративні центри візьмуть на себе функції паспортних столів, у тому числі і в питаннях видачі закордонних паспортів та відповідних документів на дітей. Також в адміністративних центрах можна буде отримати документи із землеустрою, дозвільної системи, включаючи питання протипожежної та санітарної безпеки суб’єктів господарювання, і т.п.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар