Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці здали майже 800 одиниць нелегальної зброї

0 36

Станом на 17 березня до органів внутрішніх справ здано 796 одиниць зброї, з яких понад 140 – армійських зразків та майже 520 – гладкоствольної мисливської. Також здано 6,6 тисяч набоїв до різних видів зброї.

Крім того, громадяни здали 586 спеціальних засобів, з них майже 500 – газові пістолети та револьвери. Є серед зданого і 81 пристрій для відстрілу патронів несмертельної дії.

В МВС нагадують, що з 4 до 21 березня тривають заходи з добровільної здачі громадянами тієї зброї, що знаходиться в них незаконно. Особи, які добровільно звернулися до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар