Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці з травня зможуть купувати конфісковане майно на біржі

0 12

Міністерство юстиції України з 1 травня запроваджує електронну систему біржових торгів, за допомогою якої громадяни отримають змогу купувати конфісковане майно.

Як повідомив на прес-конференції міністр юстиції Павло Петренко, аналогічна практика успішно існує, наприклад, в Грузії та країнах ЄС, передає УНІАН.

«З 1 травня ми запроваджуємо електронну систему біржових торгів, яка дозволяє будь-якому бажаючому через систему інтернет зареєструватися і придбати будь-яке майно, яке виставляється на продаж через прозорий аукціон», — розповів міністр.

За прогнозами влади, такий крок дозволить збільшити надходження до держбюджету мінімум удвічі. Крім того, це дозволить побороти корупцію в системі державної виконавчої служби, оскільки жодного прямого контакту між державним виконавцем і учасником торгів не буде.

Нагадаймо, Кабмін вирішити продавати на спеціальних аукціонах службові автомобілі.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар