Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці з початку року задекларували 1,1 млрд грн

0 21

Громадяни України в рамках кампанії з декларування доходів, отриманих у 2013 році , за два тижні нового року задекларували близько 1,1 мільярда гривень доходів.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства доходів і зборів.

Як наголошується, декларації подали 116 тисяч чоловік, з них близько 5 тисяч осіб задекларували доходи понад 1 млн гривень. Загальний обсяг задекларованих цими громадянами доходів становив 189,7 млн гривень.

У Міндоходів нагадали, що кампанія з декларування доходів стартувала 1 січня 2014 і триватиме до 1 травня 2014 року.

“Платники податків також можуть подати декларації через інтернет. Для цього необхідно отримати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення”, – підкреслили в прес-службі Міндоходів.

Як повідомлялося, обсяг доходів, отриманих громадянами у 2012 році та задекларованих у рамках проведеної деклараційної кампанії 2013 року, становив, за попередніми даними, 48 млрд гривень, що на 11 млрд гривень більше обсягу доходів, задекларованих роком раніше.

Джерело:

newsru.ua

Залиште коментар