Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці відкидають ідею федералізації

0 20

Своєю Батьківщиною Україну назвала абсолютна більшість опитуваних – 95% респондентів у всіх регіонах нашої держави. Більше половини опитаних – 61,5% висловили негативне ставлення до федералізації.

Також українці виступили проти відокремлення їхньої області чи регіону від України та приєднання до іншої держави. Не підтримують таку пропозицію 81% опитаних, а “за” виступили лише 6,5%, пише УНІАН. Примітно, що відокремлення не підтримують і жителі південно-східних областей України (80%).

 За даними іншого дослідження, що проводилося Фондом “Демократичні ініціативи” та Київським міжнародним інститутом соціології, лише 12% громадян хотіли б жити з росіянами в одній державі. Найбільше прихильників об’єднання — у Криму — 41%. У Донецькій області — 33%, Луганській і Одеській — по 24, Запорізькій — 17, та Харківській — 15 відсотків.

Як повідомляють у центрі Разумкова, більша половина опитуваних висловилася за те, що між західними та східними регіонами існують не настільки глибокі політичні протиріччя, мовні та культурні відмінності, економічні диспропорції, що в перспективі вони можуть роз’єднатися чи створити свої власні держави, або ж увійти до складу різних інших держав. 61% респондентів висловили свою думку саме таким чином.

Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 25 грудня 2013 року. Було опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та Криму. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар