Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці у 2013 р. найчастіше реєстрували ТОВ

0 22

В Україні в 2013 році зареєстровано понад 50,256 тис. суб’єктів великого та середнього бізнесу (юридичних осіб), що майже на 7% більше, ніж у 2012 році.

Згідно з повідомленням Державної реєстраційної служби України в четвер, українці найчастіше реєстрували товариства з обмеженою відповідальністю: за минулий рік їх було зареєстровано 33,834 тис., що на 14,5% більше, ніж за попередній рік.

Крім того, як зазначено в повідомленні, нерідко українці реєстрували приватні підприємства (2,688 тис.), комунальні установи (1,565 тис.), об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (1,242 тис.).

Водночас минулого року в країні найрідше реєстрували корпорації (дві), консорціуми (два), концерни (два) і господарські товариства (одне).

Залиште коментар