Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українці можуть поскаржитися на корупцію в податковій

0 19

Антикорупційний сервіс Міністерства доходів і зборів України “Пульс” у січні-жовтні 2013 року обробив майже 5 тис. звернень платників податків, а за два роки існування служби – понад 7,6 тис. звернень, повідомили в прес-службі Міндоходів. При цьому 95% звернень оперативно розглянута, а заявникам повідомлено про прийняті рішення та вжиті заходи”, — йдеться в повідомленні відомства.

Крім того, за даними міністерства, після того, як сервіс “Пульс” став приймати скарги з митних питань, кількість звернень зросла в 1,7 рази. Згідно з повідомленням, найбільше дзвінків на “Пульс” надходить від платників податків з Києва (22%), Харкова (майже 10%) і Одеси (8%).

На затримку митного оформлення товарів поскаржилися 10,7% громадян, а про корупційні дії працівників Міндоходів повідомило 4,4% заявників. Як повідомлялося, в 2012 році сервіс “Пульс” обробив понад 26 тис. звернень. Сервіс “Пульс” був запущений в січні 2012 року. Сервіс створений для оперативного реагування на скарги та звернення громадян і суб’єктів господарювання щодо некоректного відношення, перевищення повноважень або неякісного обслуговування працівниками Міндоходів.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар