Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українським суддям і прокурорам у видачі віз не відмовляють

0 17

Посольство Німеччини в Україні спростовує інформацію про свій намір відмовляти надалі у видачі шенгенських віз українським суддям і прокурорам.

“Я не знаю, звідки береться ця інформація, але ми цього не робимо”, – повідомив прес-аташе посольства Крістофер Фукс. Він також відзначив, що консульські установи Німеччини розглядають кожне звернення про видачу візи окремо, проте ніякої загальної політики в цьому питанні не немає.

“Ми, звичайно, кожну візу розглядаємо окремо, але якоїсь загальної політики у нас немає”, – сказав він. По словах Фукса, його дуже здивувала поява цієї інформації, повідомляють “Українські новини”.

Раніше депутат Верховної Ради Святослав Олійник в своєму блозі повідомив, що, за його даними, посольство отримало негласну установку від керівництва відмовляти у видачі віз всім українським суддям і прокурорам і жорстко відсівати інших кандидатів на видачу віз.

Теги:

візовий режим, суддівські кадри

Джерело:

NEWSru.ua

Залиште коментар