Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Український суддя з російським громадянством

0 20

Прокуратура Харківської області з’ясувала, що суддя Апеляційного суду Харківської області Михайло Бородін отримав паспорт громадянина Російської Федерації.

Інформацію про «подвійне» громадянство екс-голови Апеляційного суду Харківської області, а нині судді того ж самого суду Михайла Бородіна оприлюднив  в травні цього року на прес-конференції в Харкові перший заступник Глави Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Юрій Кармазін. Він повідомив, що в лютому 2011 року звернувся в Генеральну прокуратуру України з депутатським запитом, в якому просив здійснити перевірку відомостей про те, що Михайло Бородін, залишаючись громадянином України, отримав ще і російське громадянство. Сам Бородін відповіді на пряме питання про здобуття ним паспорта громадянина РФ всіляко уникав.

На запит головного редактора харківського інтернет-видання «Медіапорт» в Харківській прокуратурі повідомили, що перевірка підтвердила «факт придбання 21.10.2004 громадянином України Бородіним М.М. громадянства Російської Федерації по спрощеній системі і видачі йому 17.11.2004 паспорту громадянина Російської Федерації»

Як йдеться у відповіді на запит, обласна прокуратура звернулася до Вищої ради юстиції, яка повинна підняти перед Верховною Радою питання про звільнення Михайла Бородіна з посади судді Апеляційного суду Харківської області. Але зі ВРЮ прокуратурі доки не відповіли.

Також прокуратура надіслала інформацію про те, що Михайло Бородін отримав громадянство РФ, в Управління громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб ГУ МВС України в Харківської області, аби там «прийняли заходи реагування відповідно до чинного законодавства».

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар