Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Український суд дозволив підробляти цукерки Raffaello

0 18

Вищий господарський суд відмовився задовольнити касаційну скаргу компанії Сopemaptek C.A., що входить до групи компаній Ferrero. Таким чином, італійська компанія втратила права на ексклюзивне виробництво цукерок Raffaello, повідомляє «Дело».

Група Ferrero через суд хотіла заборонити російській компанії «Ландрін» виробляти вафельні цукерки з кокосовою начинкою і мигдалевим горіхом Landrin Waferatto Classic, які, на думку компанії, є абсолютним клоном цукерок Raffaello.

Як пише видання, директор з інтелектуальної власності Сopemaptek C.A. Даніеле Лінгва був спантеличений рішенням суду. «У нас були схожі судові розгляди, коли ми захищали свою торговельну марку в інших країнах. У Росії виграли справу із захисту товарного знаку Raffaello у Вищому арбітражному суді, але попередні три інстанції ми теж вигравали. Але щоб ми програли касаційну інстанцію – такого ще не було», – резюмував Лінгва.

Тепер італійський кондитерський концерн має намір оскаржити вердикт у Верховному Суді протягом місяця. «Ми маємо намір піти до Верховного Суду, тому що впевнені у своїй правовій позиції», – заявив генеральний директор Ferrero СНД Артуро Марія Карделуз.

У свою чергу віце-президент групи Ferrero Франческо Паоло Фульчі заявив, що рішення суду ставить під сумнів подальші плани компанії з розвитку бізнесу в Україні. «Для Ferrero втрата міжнародного захисту Raffaello в Україні позбавить компанію ефективного інструменту боротьби з паразитарним копіюванням наших продуктів і негативно вплине на присутність компанії в Україні», – заявив Фульчі.

Джерело:

proUA

Залиште коментар