Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українсько-російське спотикання на власності

0 28

Посол України в РФ Володимир Єльченко вважає, що Москва і Київ в 2011 році вирішать питання про Азово-Керченське врегулювання. “У мене складається враження, що цього року це питання може бути вирішене і зняте з порядку денного”, – сказав він на прес-конференції в Москві.

Крім того, посол повідомив, що Росії і Україні доки не вдається досягти згоди з питання про власність колишнього СРСР за кордоном. “Останнім часом ці переговори призупинилися: сторони дійшли до крайніх позицій, не порозумівшись”, – зазначив він.

За словами посла, в 2010 році переговорів з цього питання взагалі не велося.

“Треба узяти паузу”, – вважає український дипломат.

Як повідомлялося, Київ і Москва вивчають можливість будівництва тунелю під Керченською протокою. Це може стати альтернативою заявленому раніше проекту мосту через протоку для організації транспортного сполучення між Кримом і Кубанню.

Теги:

власність колишнього СРСР

Джерело:

ТСН

Залиште коментар