Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українсько-польська міжурядова угода про правила місцевого прикордонного руху набуває чинності 1 липня ц.р.

0 23

Угода між Кабміном України та урядом Польщі про правила місцевого прикордонного руху набуває чинності 1 липня ц.р. Про це повідомив сьогодні на брифінгу керівник прес-служби МЗС України Василь Кирилич, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, ця угода дасть можливість 1,5 млн громадян отримати право на спрощений перетин кордону. В.Кирилич зазначив, що для отримання такого права необхідно оформити заяву-анкету, надати паспорт, довідку про місце проживання, документ, який підтверджує необхідність регулярного перетину кордону. За отримання такого дозволу, за словами В.Кирилича, громадянам України необхідно звертатися до Генеральних консульств Польщі у Львові та Луцьку. Такий дозвіл надається на 5 років, і згідно із документом громадяни України можуть перебувати на території Польщі до 90 днів.

В.Кирилич також повідомив, що 27 червня 2009 р. в Італії в м. Реджо-Калабрія відкрито офіс почесного консула України в області Калабрія.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар