Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українсько-казахське правове співробітництво у галузі кодифікації господарського законодавства

0 24

В Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл на тему «Кодифікація господарського законодавства: український досвід і перспективи розвитку». З казахської сторони модератором спілкування був відомий вчений, директор Інституту цивільно-правових досліджень Казахського гуманітарного юридичного університету, доктор юридичних наук, професор Толеш Каудиров; з української сторони – заступник директора Інституту, доктор юридичних наук, професор Олег Зайчук.

Казахські колеги розповіли про стан економіки, рівень інвестування, розвиненість правових інститутів з регулювання, захисту та модернізації правових відносин.

Делегація прибула в нашу країну з метою ознайомлення з українським досвідом створення кодифікації господарського законодавства,  розмежування дії норм цивільного та господарського права, системного забезпечення органів судочинства, які мають застосовувати обидва кодекси і Господарський і Цивільний.

Українські вчені розповіли казахським колегам про потреби та історію створення ГК України (С.Демченко), про подальше вдосконалення господарського законодавства на базі чинного ГК (В.Щербина), про приватно-державне співробітництво та розв’язання проблемних питань господарського правотворення (О.Винник), про забезпечення виконання господарських договорів, систему господарсько-правової відповідальності (О. Беляневич).

Теги:

господарське законодавтсво, кодифікація

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар