Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українські вибори знімуть на веб-камери

16

Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів» 28 жовтня 2012 року. За закон проголосувало 259 депутатів.

Прийнятий закон визначає порядок застосування відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайній виборчій дільниці під час проведення виборів народних депутатів України у день голосування 28 жовтня 2012 року.

В приміщенні кожної комісії має бути встановлено не менше 2 веб-камер, які здійснюватимуть трансляцію з дільниць в Інтернет. Вони повинні розташовуватись таким чином, щоб не порушувати таємницю волевиявлення виборців.

Трансляція вестиметься від підготовчого засідання комісії до встановлення результатів виборів і повторного перерахунку голосів в разі потреби. На їх установку держава вже виділила 1 мільярд гривень.”Ми йдемо на цю вимушену дію, бо наші опоненти вже зараз готують фільми, як ми вкидаємо бюлетені. І ми змушені будемо покрити всю країну супутниковим зв’язком, аби запустити в роботу ці веб-камери”, — заявив лідер регіоналів Олександр Єфремов.

Теги:

Верховна Рада, вибори
Комментарии