Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українські вибори знімуть на веб-камери

0 16

Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів» 28 жовтня 2012 року. За закон проголосувало 259 депутатів.

Прийнятий закон визначає порядок застосування відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайній виборчій дільниці під час проведення виборів народних депутатів України у день голосування 28 жовтня 2012 року.

В приміщенні кожної комісії має бути встановлено не менше 2 веб-камер, які здійснюватимуть трансляцію з дільниць в Інтернет. Вони повинні розташовуватись таким чином, щоб не порушувати таємницю волевиявлення виборців.

Трансляція вестиметься від підготовчого засідання комісії до встановлення результатів виборів і повторного перерахунку голосів в разі потреби. На їх установку держава вже виділила 1 мільярд гривень.”Ми йдемо на цю вимушену дію, бо наші опоненти вже зараз готують фільми, як ми вкидаємо бюлетені. І ми змушені будемо покрити всю країну супутниковим зв’язком, аби запустити в роботу ці веб-камери”, — заявив лідер регіоналів Олександр Єфремов.

Теги:

Верховна Рада, вибори

Залиште коментар