Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українські та російські спецслужби запобігли замаху на В.Путіна

0 18

“Так, можу підтвердити (цю інформацію)”, – повідомила начальник прес-служби СБУ Марина Остапенко.

Вона також підтвердила, що мова йде саме про тих терористів, які були затримані в Одесі на початку лютого.

Як повідомив Перший канал, в Одесі були схоплені злочинці, які перебували в міжнародному розшуку. З їх свідчень стало відомо, що привести у виконання злочинний задум вони збиралися в Москві відразу після президентських виборів, які заплановано на березень цього року.

На початку лютого в Одесі під час спецоперації бійці СБУ “Альфа” затримали двох бойовиків, підозрюваних в організації теракту.

Раніше, на початку січня, Головне управління МВС України в Одеській області порушило кримінальну справу за фактом вибуху і пожежі в будинку на вулиці Тираспольській, 24 в Одесі, під час якого загинув 26-річний громадянин РФ і серйозно постраждав 28-річний громадянин Казахстану. Третій пожилець зник. За даними ЗМІ, це був Адам Осман. Вибух стався під час виготовлення вибухового пристрою.

Як зазначив телеканал, “6 січня СБУ Україна направила термінову телеграму своїм колегам з ФСБ Росії: один з тих, хто знімав квартиру, під час вибуху загинув, ще одного, обгорілого, вдалося врятувати”. “Його відразу ж допитали, тому що серед речей знайшли частини вибухових пристроїв, – повідомляє канал. – Судячи з показаннями вижив Іллі Пьянзіна, вони разом із загиблим Русланом Мадаєвим прилетіли з Арабських Еміратів через Туреччину з чіткими інструкціями від представників Доку Умарова”.

“Вони сказали, що для початку поїдете до Одеси. Навчитеся там виготовляти, – повідомив затриманий. – А потім вже далі, в Москві, будете робити диверсії на економічних об’єктах. Потім – замах на Путіна”.

Також, за даними телеканалу, третій учасник банди був затриманий українським спецназом. “Адам Осман, три роки перебуває в міжнародному розшуку, охоче співпрацює зі слідством, сподіваючись, що це допоможе уникнути екстрадиції в Росію”, – повідомляє ТБ. Повідомляється, що сам Осман був зв’язковим у терористів в Одесі та інструктором, він мав навчити їх і відправити до Москви.

За даними телеканалу, план підготовки теракту правоохоронці знайшли в ноутбуці.

Залиште коментар