Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українські прокурори побували на антикорупційному форумі

0 15

Делегація українських прокурорів взяла участь у одному з найбільших світових форумів, присвячених проблематиці протидії корупції – Четвертій сесії Конференції сторін Конвенції ООН проти корупції.

Форум 24-28 жовтня у місті Маракеш (Королівство Марокко) зібрав учасників із 151 держави світу. Метою конференції є об’єднання зусиль державних органів, а також представників громадянського суспільства у підготовці ефективної стратегії зниження масштабів корупції.

У ході сесії делегати обмінялися досвідом у сфері попередження корупції, зокрема, щодо створення спільних баз даних, інтенсифікації міжнародного співробітництва тощо. Окрему увагу приділено питанням повернення активів, здобутих у ході корупційних діянь.

Результатом роботи Сесії стало прийняття підсумкової доповіді – документу, який орієнтуватиме держави-учасниці Конвенції ООН проти корупції на визначення подальших пріоритетів у протидії корупції на найближчий час.

Теги:

ГПУ, протидія корупції

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар