Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українські підприємства зможуть брати участь у закупівлях ООН

0 15

Держкомпідприємництва заявив про те, що в українського бізнесу вперше за 18 років з’явилася можливість брати участь у закупівлях ООН. За ініціативою Держкомітету 17 грудня 2009 року було проведено семінар на тему «Провадження бізнесу з ООН».

Перед участю у тендері Організації Об’єднаних Націй потрібно зареєструватися на веб-сайті, вибрати із 20 організацій, що проводять закупівлі, ту, що найбільше відповідає діяльності підприємства, визначити номенклатуру і вид товару, на який оголошено тендер.

Сертифікованість товару значно полегшує вихід на ринок. Різні тендери встановлюються на купівлю і на доставку товару. Фінансовий звіт про підприємство (міжнародний аудиторський висновок за останні 3 роки) і технічний звіт про товар повинні подаватися окремо. Підприємці мають право укласти контракт лише на 30% від загального обігу коштів підприємства.

ООН щороку витрачає близько 14 млрд доларів, купуючи продукти харчування, лікарські препарати і послуги. За словами керівника служби закупівель ООН, остання купує не дешеві і не дуже дорогі товари. Значну потребу ООН має у програмному забезпеченні, в інженерних послугах, проведенні експертиз під час будівництва, у броньованих машинах, добротних офісних меблях для місій в Африці. Найбільше коштів виділяється на закупівлю продуктів харчування, в чому Україна ніколи не брала участь.

Залиште коментар