Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українські моряки в Індії звільнені з-під арешту

0 17

Індійський суд звільнив чотирьох українських моряків судна Dynamic Striker, заарештованих у листопаді. Про це сьогодні повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

Він також зазначив, що після такого рішення суду адвокати українських моряків повинні звернутися в міграційні служби з метою отримання дозволу на виїзд з території країни.

Наразі всі члени українського екіпажу перебувають на борту судна і забезпечені всіма необхідними продуктами харчування та питною водою. Справа перебуває на контролі в посольстві України в Індії та департаменту консульської служби України.

Як повідомлялося, індійські ВМС перехопили і затримали грецький балкер Dynamic Striker, який втік з порту Мумбай 22 листопада 2010 року. Екіпаж складається з 22 осіб – всі громадяни України.

Чотирьох українських моряків балкера було заарештовано в Мумбаї. Їм висунули звинувачення відразу за кількома статтями Кримінального кодексу Індії, серед яких – “злочинна змова і груповий злочин”, “перешкода правоохоронним органам”, “дії, що загрожують життю і безпеці інших людей”, “насильство стосовно представника влади” і “злочинне порушення зобов’язань перед роботодавцем”.

Теги:

МЗС

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар