Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українські міліціонери перемогли у Празькому марафоні

0 15

Представники української міліції перемогли у «Празькому марафоні» в командному та особистому заліках, що проходив цими днями в столиці Чехії за участю поліцейських команд з багатьох країн світу.

Як повідомив УНІАН телефоном з Праги начальник Центру громадських зв’язків Головного управління МВС України у м. Києві Володимир Поліщук, у командному заліку чоловіча команда української міліції у складі чотирьох осіб та жіноча команда у складі трьох осіб завоювали перші місця.

Крім того, в особистих заліках перемогу серед інших правоохоронців світу здобув сержант Голосіївського районного управління міліції Києва Олександр Матвійчук, який пробіг марафонську дистанцію 42 км 195 м, показавши найкращий результат 2 години 17 хвилин 51 секунду.

Теги:

МВС

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар