Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українські книговидавці заявляють про бездіяльність держави в боротьбі з книгопіратством

0 20

Про це було заявлено учасниками прес-конференції в УНІАН на тему: «Паперова і електронна контрафактна книжкова продукція як загроза існуванню легального національного книговидання».

«Держава, вдаючи, що нічого не відбувається, що це електронне і традиційне піратство поза його компетенцією, фактично знищує сама себе. Все менше і менше творчих людей, які витрачають час для того, щоб зробити якусь літературу, розуміють, що ця література миттєво перетворюється на продукт, який нічого їм не приносить, і тому припиняють працювати», – сказав на прес-конференції президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК) Олександр Афонін.

За його словами, УАВК направила звернення до Генпрокуратури з вимогою розібратися з сайтами, які розміщують у себе книжкову продукцію, електронний контент, що належить конкретним і реальним видавництвам.

В УАВК є заяви 15 видавництв з вимогою надання допомоги у вирішенні проблем несанкціонованого копіювання і розміщення в системі інтернет підручників, посібників для середньої, вищої школи, художньої літератури.

«На жаль, вже минуло 2,5 місяця після звернення до Генпрокуратури, але жодних офіційних дій і конкретних заходів стосовно порушників закону України про авторське право і суміжні права досі не застосовано, – сказав О.Афонін. – Нам Генеральна прокуратура повідомила, що наше звернення відправлене до Міністерства внутрішніх справ для вжиття заходів. Але, які заходи вживаються, що вони передбачають і коли ми отримаємо конкретний результат, на жаль, немає інформації».

За його словами, УАВК також звернулася до міністра внутрішніх справ провести круглий стіл з обговорення цих питань, але відповіді на цю пропозицію поки що немає.

О.Афонін також зазначив, що видавництва самі ініціюють судові справи стосовно піратів, але зібрати доказову базу за такими фактами – справа доволі складна і витратна.

Теги:

книговидавництво

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар