Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українська влада намагалася отримати в Google дані про користувачів

0 37

Про це розповів голова ради директорів компанії Google Ерік Шмідт під час зустрічі з учасниками Draper Hills Summer Fellowship.

На питання про те, чи може накопичена інформація Google про користувачів бути використана проти самих цих людей, Шмідт відповів: “Google зберігає інформацію про ваш пошук від 12 до 18 місяців після того, як ви його зробили. Він не зберігає інформацію 5 років. Google має дуже суворі правила доступу до цієї інформації, вони дуже чутливі до персональної інформації. Якщо уряд хоче отримати цю інформацію, це дуже просто зробити – і це можливо лише через проходження передбачених законом формальностей”. Також, за словами Шмідта, влада України намагалася отримати в Google інформацію про користувачів.

“В Google є сейлзофіс в Україні, і представники влади приходили до нас, аби ми надали інформацію про користувачів, але сейлзофіс сказав, що вони цим не займаються”, – сказав він.

Ерік Шмідт настійно рекомендував всім користувачам Gmail мати дворівневу верифікацію доступу до пошти, “аби бути упевненим, що між вами і вашим ящиком немає когось ще”.

Коли мова зайшла про стосунки з урядами авторитарних країн, Шмідт прямо сказав, що Google “не є нейтральним, ми віримо через індивідуума в прозорість і демократію”.

“Коли ми працювали в Китаї, до нас постійно дзвонили люди з влади і вимагали зняти інформацію – переважно ту, яка компрометувала Комуністичну партію. Ми вели ці багатогодинні переговори, і нарешті Google переїхав з Китаю до Гонконгу”, — сказав він.

Зараз Google недоступний для користувачів в Китаї, як і Facebook, Youtube і Twitter.

Теги:

інтернет, персональні дані

Джерело:

Подробности

Залиште коментар