Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українська демократія в облозі

0 48

Під керівництвом Віктора Януковича українська демократія опинилася в облозі, Київ все більше і більше наближається до авторитаризму. Про це заявив директор Національної розвідки США Джеймс Клаппер, виступаючи в середу у Конгресі з доповіддю про загрози американській безпеці, передає Радіо “Свобода”.

За його словами, ув’язнення Юлії Тимошенко є лише одним прикладом цієї тенденції. Такий розвиток подій створює виклики американським інтересам, заявив Клаппер.

Як зазначає радіо, про Україну йдеться на 23-й сторінці його доповіді.

Сенатор Джін Шагін, яка вела слухання, зазначила, що політично вмотивовані судові процеси та переслідування опозиції вже коштували Україні дорого, адже підписання договору з ЄС про зону вільної торгівлі затримано саме через ув’язнення Тимошенко. “Україні буде неможливо поглиблювати відносини з Заходом, допоки пані Тимошенко залишається за ґратами. Вона має бути звільнена”, – заявила сенатор Шагін.

Як відомо, слухання про Україну відбулося під егідою Комітету з питань закордонних справ Сенату США. На них виступила й донька екс-прем’єра України Євгенія Тимошенко.

Теги:

демократія, авторитаризм

Джерело:

newsru

Залиште коментар