Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українська книжкова поличка в Національній бібліотеці Франції поповнилась новими книгами про історію

0 2

12 грудня в Парижі Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко разом із Першою леді Оленою Зеленською відвідали Національну бібліотеку Франції.

В одній з найстаріших бібліотек Європи зберігаються раритети, зокрема пов’язані й з українською історією — лист, підписаний королевою Франції Анною Ярославною. Також у цій скарбниці зберігається багато рукописних творів відомих французів.

«Українська поличка книг в музеї вже працює. Додали до неї книжку, присвячену трьом поколінням одного роду — Інгігерді Шведській, Анні Ярославні та Едігні Баварській. Символічно, що відвідали цю скарбницю та поповнили українську книжкову поличку в Національний тиждень читання, що розпочався в Україні», – сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Бібліотека була на реконструкції майже 12 років. Нині вона відкрита для туристів та читачів, аби можна було насолодитися атмосферою старовинної бібліотеки, долучитися до вивчення історії та літератури.

 

 

Міністерство культури та інформаційної політики України

Залиште коментар