Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українська Гельсінська спілка припинила співпрацю з чинною владою

0 20

Українська Гельсінська спілка з прав людини припиняє співпрацю з діючим урядом України у зв’язку з силовим розгоном мирних зборів на Майдані Незалежності у Києві 30 листопада.

У заяві УГСПЛ повідомляється про відкликання представника союзу зі складу Конституційної асамблеї та припинення участі в дорадчих органах та громадських радах, створених при центральних та регіональних органах державної влади.

В УГСПЛ також заявили про створення незалежної громадської комісії з розслідування дій влади у Києві та інших місцях під час Євромайдану і запрошують всі правозахисні організації та юристів долучитися до роботи цієї комісії.

Як повідомлялося, у Києві 30 листопада близько 4 години ранку співробітники спецпідрозділу “Беркут” жорстоко розігнали Євромайдан на Майдані Незалежності. При цьому було затримано 35 учасників акції. Постраждали 79 осіб, десять з них було госпіталізовано, двоє досі залишаються в лікарнях.

Залиште коментар