Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україно-американське співробітництво у сфері кібербезпеки виходить на новий рівень

0 48

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації підписала Меморандум про співробітництво щодо співпраці у сфері кібербезпеки з Агентством з кібербезпеки та безпеки інфраструктури Департаменту національної безпеки Сполучених Штатів Америки (CISA).

Налагодження більш глибокої співпраці з американськими партнерами є ще одним важливим кроком для інтеграції українських кіберзахисників у світове фахове кіберсередовище. США разом з Україною є країнами, на які здійснюється найбільша кількість кібератак. Тому обмін досвідом та об’єднання зусиль у протистоянні кіберагресії дасть можливість обом державам значно ефективніше захищати власні інформаційні ресурси.

«Цей меморандум символізує тривале партнерство та узгодженість у захисті наших спільних цінностей шляхом посиленого обміну інформацією в режимі реального часу між відомствами та критично важливими секторами та відданої співпраці для розвитку стійкого партнерства», – наголосив після підписання заступник голови Держспецзв’язку Олександр Потій.

Директор CISA Джен Істерлі, своєю чергою, підкреслила, що підписаний документ поглибить співпрацю CISA в галузі кібербезпеки з українськими партнерами: «Я вітаю героїчні зусилля України, спрямовані на захист своєї нації від безпрецедентної російської кіберагресії, і неймовірно зворушена стійкістю та хоробрістю українського народу протягом цієї неспровокованої війни. Кіберзагрози перетинають кордони та океани, тому ми з нетерпінням чекаємо розвитку наших стосунків із ДССЗЗІ для обміну інформацією та спільного створення глобальної системи стійкості проти кіберзагроз”.

Ключовими напрямками співпраці кібербезпекових органів будуть:

  • вивчення методології та практики безпеки критичної інфраструктури Сполучених Штатів Америки;
  • співпраця щодо індикаторів кіберзагроз, заходів захисту та інформації, пов’язаної з ризиками та інцидентами кібербезпеки;
  • обмін інформацією та найкращими практиками щодо кіберінцидентів для вдосконалення відповідних систем управління інцидентами, систем реагування та відновлення після кіберінцидентів шляхом встановлення двосторонніх каналів обміну інформацією між Учасниками для виявлення загроз у кіберпросторі та реагування на них;
  • розуміння того, як обидва учасники співпрацюють у сфері кібербезпеки з приватним сектором;
  • обмін найкращими практиками та участь у кібербезпеці шляхом проведення курсів, тренінгів, спільних навчань;
  • реалізація спільних проектів із кібербезпеки.

 

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України

Залиште коментар