Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українку, засуджену в Таїланді, помилував король

0 15

Громадянка Вікторія Мамонтова, засуджена в Таїланді до страти, одержала помилування короля Таїланду і повертається до України.

Про це повідомили в секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової.

Зокрема, сьогодні мати засудженої в Таїланді Вікторії – Тетяна Мамонтова розповіла Карпачовій, що 16 липня 2009 року о 6 годині 30 хвилин українка покинула Бангкокську в’язницю, її помилував король Таїланду.

Мамонтова провела в Бангкокській в’язниці 8 років і 10 місяців. Чотири роки тому Апеляційний суд цієї держави замінив страту українки на 33 роки і 4 місяці тюремного ув’язнення, а потім по амністії цей термін був скорочений ще на 5 років і 5 місяців.

Президент Віктор Ющенко звертався до Короля Таїланду Бхуміболи Адульядеджи з проханням помилувати нашу співвітчизницю.

Зараз Мамонтова за сприяння консула України в Таїланді Костянтина Іващенка знаходиться в Центрі міграції і вже наступного тижня планує повернутися до України.

Як повідомлялося, Мамонтова (1971 року народження) була затримана 28 вересня 2000 року в Бангкоку (Таїланд) Департаментом боротьби з незаконним оборотом наркотичних речовин Міністерства внутрішніх справ Королівства Таїланд. В її місцепроживанні в готелі було вилучено 1 кг 293,3 г героїну.

За цей вид злочину в Таїланді передбачено смертне покарання або покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Джерело:

proUA

Залиште коментар