Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україні радять ввести спецсуд для чиновників

0 13

Колишній президент Європейського парламенту Єжи Бузек вважає, що в Україні доцільно ввести спеціальні суди, які будуть розслідувати діяльність чиновників. Про це він сказав в інтерв’ю українській службі BBC.

“У Європейському Союзі і з погляду закону, і з погляду традиції, ми ставимося до таких справ як до розслідування діяльності чиновників, а не звичайних злочинців. Для розгляду таких справ є навіть спеціальний суд… Якщо Україна хоче досягти “сумісності” з ЄС, вона повинна змінити цей закон, і взагалі реформувати систему правосуддя”, – розповів він.

На його думку, є різниця між політичною відповідальністю і кримінальною. “У випадку з Юлією Тимошенко весь розгляд справи відбувався у звичайному суді, який розглядає звичайні кримінальні справи”, – підкреслив він. З його слів, ЄС стурбоване саме способом розслідування діяльності Тимошенко на посту прем’єра та судовим процесом.

Нагадаємо, Бузек вважає, що звільнення Юлії Тимошенко процедурно може відбутися як через амністію всередині самої України, так і після рішення Європейського Суду.

Теги:

Бузик Єжи, Тимошенко Юлія

Джерело:

Бі Бі Сі

Залиште коментар