Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Українець зі зброєю

0 14

В Україні понад 3 млн людей нелегально володіють вогнепальною зброєю. Такі дані наводить голова Спостережної ради Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація власників зброї” Георгій Учайкін в інтерв’ю ресурсному центру “Гурт”.

За кількістю зброї, загалом нелегальної, на 100 осіб населення України посідає 36 місце в Європі. На думку пана Учайкіна, велика кількість зброї для України є серйозною проблемою.

“В Україні 3 млн людей володіють зброєю нелегально, а ще 2 млн – легальні власники. Це одна з головних проблем для України: величезна кількість як легальної, так і нелегальної зброї і повна відсутність Закону про зброю”, – зазначив він. Також експерт вважає, що найближчим часом відповідний закон прийнято не буде.

Як повідомляли Ukranews, в листопаді 2011 генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що всі факти закупівлі та торгівлі зброєю, вибухи і терористичні акти перевіряються на політичну складову.

Теги:

незаконне володіння зброєю

Залиште коментар