Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна занадто повільна у плані і лібералізації візового режиму з ЄС

0 17

Посол Євросоюзу в Києві Жозе Мануель Пінту Тейшейра констатує, що Україна повільно виконує план дій із лібералізації візового режиму з ЄС.

“У нас є процес лібералізації візового режиму, є план дій, в якому чітко прописано, які кроки потрібні для введення безвізового режиму між Україною та ЄС. Проте Україна, на жаль, у цьому напрямку не рухається так швидко, як могла би. Наприклад, Молдова вже перейшла до другої фази виконання плану дій із лібералізації візового режиму, тоді як Україна залишається на першій”, – сказав він в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Ж.Тейшейра висловив сподівання, що українська влада активніше впроваджуватиме план дій із лібералізації візового режиму, щоб у майбутньому можна було скасувати візи для громадян України, які хочуть відвідати країни ЄС.

За інформацією посла, згідно із щорічною статистикою, кількість виданих українцям віз постійно збільшується.

Також він спростував інформацію ЗМІ про те, що нібито нинішні проблеми у відносинах між Україною та ЄС впливають на ситуацію з видачею віз українцям. “Я хочу категорично це спростувати. Насправді, ми зі свого боку хочемо надалі рухатися шляхом спрощення візового режиму та всіляко спонукати українську владу, щоб вона активніше реалізовувала план дій”, – запевнив європейський дипломат.

Теги:

візовий режим

Джерело:

Інтерфакс

Залиште коментар