Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна закриває східний кордон для нелегалів

0 22

Між Україною і Росією 9 липня набуває чинності угода про реадмісію, що передбачає повернення осіб, які нелегально перетнули міждержавний кордон.

Більше десяти років Київ домагався від Москви укладення угоди про реадмісію. У жовтні 2012 року у присутності українського і російського президентів – Віктора Януковича і Володимира Путіна – угоду було нарешті було підписано. 5 червня 2013 цю угоду ратифікувала Верховна Рада.

Згідно з новими правилами, держави будуть передавати один одному не тільки осіб, яких спіймали безпосередньо при нелегальному перетині кордону, але і тих, кого затримали на всій території обох держав.

За даними Державної прикордонної служби, тільки у 2010 році в Україні налічувалося 30 тис. нелегалів. Це ті, кого вдалося виявити.

В угоді про реадмісію врегульовано більшість механізмів прийому-передачі нелегальних мігрантів, через яких не працювала попередня угода від 2006 року. Дана угода важлива для Києва через те, що “більшість нелегальних мігрантів з третіх країн потрапляють в Україну саме з території Росії”.

Залиште коментар