Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна з Боснією та Герцеговиною узгодили умови безвізового режиму

0 60

Україна і Боснія та Герцеговина погодили умови взаємного безвізового режиму. Про це на брифінгу заявив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров, передає РБК-Україна.

Речник МЗС наголосив, що підписання відповідної угоди дозволить покращити відносини між обома державами.

Він нагадав, що сторони постатейно погодили проект угоди між урядами обох держав про умови взаємних поїздок громадян в рамках українсько-боснійських консультацій з консульсько-правових питань, які відбулися у Києві 20 липня.

“Проектом угоди передбачається запровадження взаємного безвізового режиму поїздок громадян України і Боснії та Герцеговини, які користуються загальногромадянським паспортом для поїздок за кордон. При цьому строк перебування без віз на території іншої сторони не повинен перевищувати 30 днів протягом 2 місяців з дати першого в’їзду”, – зазначив О.Дікусаров.

Теги:

Новини права, безвізовий режим, Боснія і Герцоговина, Міністерство закордонних справ України, паспорт громадянина України, закордонний паспорт, відпочинка, візи
Новости права, отмена виз, Босния и Герцоговина, Министерство иностранных дел Украины, МИД, загранпаспорт

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар