Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна виплатила Луценку 15 тисяч євро

0 18

Україна виплатила 15 тисяч євро екс-міністрові внутрішніх справ Юрію Луценку як моральну компенсацію за його незаконний арешт. Про це повідомив урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Назар Кульчицький.

«Відповідно до інформації, яку нам надала Державна виконавча служба, казначейство здійснило платіж 25 січня», – сказав він. При цьому Кульчицький додав, що всі необхідні реквізити для здійснення виплат сторона Луценка подала лише 9 січня.

У липні минулого року Страсбурзький суд ухвалив рішення, яким встановив, що арешт екс-глави МВС порушує права людини. Суд також зобов’язав Україну виплатити Луценкові 15 тисяч євро компенсації. Україна оскаржувала це рішення, але суд залишив його в силі.

Теги:

Луценко Юрій

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар