Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна ввела мито на експорт зерна

0 20

19 травня Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України і затвердження ставок вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур”. За законом до кінця року вивізне мито становить від 9 до 14% на зернові культури.

Затверджено такі ставки експортного митного збору: на пшеницю і суміш пшениці та жита (меслін), полбу – у розмірі 9%, але не менш ніж 17 євро за 1 тонну, на ячмінь – 14%, але не менш ніж 23 євро за тонну і на кукурудзу – 12%, але не менш ніж 20 євро за тонну.

Зазначена норма діє до 1 січня 2012 року.

Теги:

Верховна Рада України, Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України і затвердження ставок вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур”, мито на зернові культури, експортний митний збір, пшениця і суміш пшениці та жита

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар