Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна та Євросоюз уклали протокол про співробітництво щодо приєднання до програм Євросоюзу

0 16

22 листопада у присутності Президента України Віктора Януковича, Президента Європейської Комісії Жозе Мануеля Баррозу та Президента Європейської Ради Германа Ван Ромпея було підписано Протокол до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами про Рамкову угоду між Україною та Європейським Співтовариством про загальні принципи участі України в програмах Співтовариства, повідомляє «РБК-Україна».

Протоколом передбачено, що представники України зможуть брати участь у всіх програмах, відкритих для участі третіх країн. При цьому в залежності від умов програм, українська держава має вносити відповідні кошти для бюджету Євросоюзу.

Документ визначає приблизний перелік програм Євросоюзу, відкритих для співпраці з третіми країнами. Це зокрема програми співпраці у сфері інноваційного розвитку, захисту прав споживачів, фінансового контролю, співпраці митних і податкових органів, боротьби з тероризмом і організованою злочинністю, у галузі вантажного транспорту і створення нової системи управління авіа польотами, посилення енергоефективності, розвитку інформаційного співтовариства, швидкого реагування на надзвичайні ситуації, в сферах охорони здоров’я та авторських прав, наукових досліджень та в діяльності Європейського фонду регіонального розвитку.

Теги:

Новини права, Євросоюз, Президент України Віктор Янукович, рамкові програми розвитку, міжнародна співпраця, Європа, протокол, треті країни, міжнародна співпраця

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар