Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна та Сирія парафували договір про взаємну правову допомогу в цивільних та кримінальних справах, – Мін”юст.

0 22

Україна та Сирія парафували двосторонній міжнародно-правовий договір про правові відносини і взаємну правову допомогу в цивільних та кримінальних справах. Парафування відбулося за підсумками переговорів з узгодження тексту договору, що відбувалися 12 – 14 червня 2008 р. у місті Дамаск (Сирійська Арабська Республіка). Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Як повідомила глава делегації України у переговорах між Україною та Сирійською Арабською Республікою, заступник Міністра юстиції Валерія Лутковська, укладення зазначеного договору налагодить співпрацю компетентних органів двох держав у цивільних і кримінальних справах.

Зокрема, договір надасть можливість визнавати і виконувати рішення українських судів у Сирії, а також, гарантуватиме громадянам двох держав на їх територіях належний правовий захист і доступ до судових та інших компетентних органів.

Договір вступить у силу після виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності угодою. Зокрема, з українського боку договір має пройти процедуру ратифікації у ВР України.

Станом на 18 червня з країнами Аравійського регіону Україною укладено сім міжнародних договорів з правових питань. Це, зокрема, Ісламська

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар