Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна та Польща планують врегулювати правові відносини у цивільних та кримінальних справах

0 14

Україна та Польща планують врегулювати міждержавні стосунки у цивільних та кримінальних справах, уклавши двосторонній правовий договір.

Переговори між двома країнами щодо започаткування процесу підготовки відповідного міждержавного договору було розпочато сьогодні, 2 жовтня, експертними групами України та Польщі.

За словами керівника експертної групи України, заступника Міністра юстиції Валерії Лутковської, міждержавний договір покликаний спростити одержання правової допомоги між Польщею та Україною при розгляді цивільних та кримінальних справ.

Як було наголошено у ході переговорів керівником польської делегації, заступником Міністра юстиції Республіки Польща Лукашем Радзіняком, масштаб правового обігу між двома країнами у цивільних та кримінальних справах «є колосальним».

Лише протягом минулого року Польща надіслала до України понад 100 клопотань у цивільних та 80 – у кримінальних справах. Україна за цей же період надіслала до Польщі відповідно 60 та 8 клопотань.

У ході переговорів сторони також домовилися про започаткування програм взаємного стажування з питань європейського права, правового обороту та правового обігу для експертів України та Польщі. На думку сторін, це матиме позитивний ефект під час роботи над проектом майбутнього міждержавного договору.

Залиште коментар