Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна та Китай підписали угоду про співробітництво органів юстиції

0 14

Міністерства юстиції України та Китайської Народної Республіки домовилися про співробітництво у сфері юстиції. Угоду про співробітництво між мін‘юстами України та Китаю було підписано 15 квітня 2011 року у Києві, у ході офіційного візиту до України делегації Міністерства юстиції Китайської Народної Республіки.

Угода передбачає обмін досвідом з правових питань. Зокрема, у сфері правосуддя, у сфері організації виконання кримінальних покарань, організації роботи адвокатів і нотаріусів, проведення судової експертизи, створення нових експертних методик та програмних продуктів тощо.

Як зазначив за підсумками підписання глава делегації мін‘юсту Китаю, заступник Міністра юстиції КНР Хао Чіюн, співпраця у сфері юстиції є дуже важливою для забезпечення партнерства між двома країнами. «Зважаючи на динамічний розвиток стосунків між Україною та Китаєм, активна співпраця у сфері юстиції є неминучою», – наголосив Хао Чіюн.

Крім того, як зауважив у ході зустрічі Міністр юстиції України Олександр Лавринович, Україна та Китай мають спільні суспільні виклики, такі як необхідність удосконалення системи адміністрування та управління країною, боротьба з корупцією у владних інституціях, зменшення регуляторної функції держави та впливу бюрократичного апарату на прийняття рішень в країні.

Теги:

Мін’юст

Залиште коментар