Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна та Ізраїль узгодили текст угоди про безвізовий режим

0 15

Україна та Ізраїль узгодили текст угоди про безвізовий режим. У Єрусалимі відбулися практичні консультації з деталей майбутньої угоди про безвізове пересування громадян України та Ізраїлю. Як повідомив Deutsche Welle посол України Ігор Тимофєєв, делегація українських дипломатів на чолі із заступником глави українського зовнішньополітичного відомства Олександром Горіним та директором консульського відділу МЗС України Сергій Камишевем задоволені результатами перемовин.

Українські дипломати, разом зі своїми ізраїльськими колегами, опрацювали низку внутрішньодержавних процедур, які передують підписанню угоди. Її текст, як повідомив О.Горін, вже майже готовий до підписання. Залишилися лише технічні пункти:
“Зроблено серйозний крок уперед: нами вже практично узгоджено текст майбутньої угоди, лишилися деталі. Із досить високим ступенем впевненості можна сказати, що цю угоду ми зможемо підписати ще до початку літа”, – прогнозує О.Горін.
Дипломатичні джерела у Єрусалимі не виключають, що урочисте підписання угоди може відбутися під час запланованого на початок травня візиту Президента Ізраїлю Шимона Переса до Києва. Втім, до цього часу сторони мають встигнути врегулювати усі правові аспекти. “Необхідно ще внести деякі відповідності у регламент. Після цього угоду буде подано на затвердження у МВС, а відтак на ратифікацію до парламентів”, – пояснив наступні етапи один з ініціаторів скасування віз для українців, міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман.
Між тим, у коментарі Deutsche Welle Яков Лівне – голова департаменту “Євразія-1”, який відповідає в МЗС Ізраїлю за український напрямок, не став прогнозувати часові рамки остаточного завершення переговорів на візову тематику. Водночас, за словами Я.Лівне, обидві сторони виявляють високу зацікавленість у якнайшвидшому подоланні усіх бюрократичних бар’єрів й навіть дещо випереджають запланований графік.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар