Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна та Алжир парафували двосторонній договір про правову допомогу в цивільних та господарських справах

0 12

Україна та Алжирська Народна Демократична Республіка парафували двосторонній міжнародний договір про правову допомогу в цивільних та господарських справах. Підписання відбулося 20 червня 2008 року в Києві в рамках робочого візиту делегації Алжиру до України, що триває з метою узгодження та укладання низки угод у правовій сфері.

Як повідомила глава делегації України для участі у переговорах між Україною та Алжиром, заступник Міністра юстиції Валерія Лутковська, договір гарантуватиме громадянам обох країн при перебуванні на території іншої договірної сторони однаковий правовий захист щодо своїх прав та майнових інтересів.

Крім того, угода надасть можливість виконувати рішення українських судів на території Алжиру.

Договір вступить у силу після виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності угодою. Зокрема, з українського боку Договір має пройти процедуру ратифікації у Верховній Раді України.

На сьогодні між Алжирською Народно-Демократичною Республікою та Україною на рівні експертів розпочата робота над текстами 15 двосторонніх міждержавних договорів у різних сферах. Зокрема, у міжнародно-правовій сфері парафовано два двосторонні договори – про взаємну правову допомогу у кримінальних справах, а також про видачу правопорушників.

Залиште коментар