Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна розраховує на зміни в газовому контракті з Росією

0 11

Про це зазначив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання КМУ, повідомляє ІнА «Українські новини»

“Ми ставимо за мету переглянути вкрай невигідну для України угоду з Росією, і наполегливо будемо переконувати наших російських колег у необхідності це зробити”, – зауважив Азаров.

При цьому він знову розкритикував попередній уряд за підписання неприйнятних для української економіки газових угод. Прем’єр зазначив, що за “кабальною” угодою, укладеною в січні 2009, “ціна на газ визначалася за формулою, що передбачала щоквартальне підвищення ціни”.

“Ця формула продовжує діяти. Це факт, що неможливо спростувати. Така ціна означала б катастрофу для економіки й народу України”, – підкреслив Микола Азаров.

“І тільки Харківські угоди, підписані Президентами України й Росії, дали можливість знизити ціну на газ на 100 доларів за тисячу кубометрів і звести кінці з кінцями”, – додав він.

Теги:

Новини права, Премєр-міністр України, уряд, ціни на газ 2010, контракт
Новости права, Премьер-министр Украины Николай Азаров, Кабмин, Кабинет министров Украины, правительство, газовые контракты с Россией

Залиште коментар