Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна приєдналася до Конвенції РЄ про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством

0 20

7 листопада 2011 року Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко підписав Конвенцію Ради Європи про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством.

Конвенція є новим правовим інструментом РЄ, відкритим для підписання 11 травня 2011 року в рамках 121-го міністерського засідання Комітету міністрів РЄ у Стамбулі.

Ця Конвенція створює правові рамки захисту жінок від усіх форм насильства та спрямована на попередження та ліквідацію цього явища, а також передбачає міжнародний механізм моніторингу імплементації її положень на національному рівні. Україна стала 17 державою, яка приєдналась до цього міжнародно-правового інструменту. Приєднання до Конвенції сприятиме здійсненню відповідних заходів для створення інтегрованого підходу з ліквідації насильства щодо жінок та домашнього насильства шляхом подальшого застосування положень Конвенції на національному рівні, повідомляє Урядовий портал.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар