Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна програла чергову справу в Європейському суді з прав людини

0 19

Компенсацію у 20 тисяч євро має сплатити Україна киянину за необгрунтоване тривале досудове затримання. Відповідне рішення ухвалив Європейський суд з прав людини, – повідомляє прес-служба відомства.

Компенсацію за моральні збитки отримає 52-річний мешканець Києва Ленід Харченко. У квітні 2001 року його затримали правоохоронці. Чоловіка підозрювали у розтраті коштів компанії, міліція відкрила кримінальну справу. Через три роки, через брак доказів, розслідування справи завершили. Харченко поскаржився до Євросуду, на те, що його незаконно затримали та надмірно довго утримували у поганих умовах під арештом в очікуванні судового розгляду. Європейський суд з прав людини визнав порушення прав українця на свободу й безпеку, а також на гідне поводження.

Теги:

Європейський суд з прав людини

Джерело:

5-й канал

Залиште коментар