Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна посіла 87-е місце в рейтингу по боротьбі з торгівлею людьми

0 17

Україна опинилася на 87-му місці в світовому рейтингу по боротьбі з торгівлею людьми. Про це йдеться в результатах наукового дослідження, яке профінансувала Єврокомісія, передає Німецька Хвиля.

Індекс країн розраховували спільно експерти з економіки, політологи і криміналісти з Університету Геттінгена, Університету Гейдельберга і Лондонської школи економіки.

Всього було проаналізовано дані з 182 країн світу. Усім цим країнам виставляли оцінки за трьома категоріями: “покарання винних у торгівлі людьми”, “захист жертв торговців людьми”, “попередження торгівлі людьми”.

На початку списку опинилися Нідерланди, Швеція, США, Словенія, Бельгія, Іспанія. Це держави, які краще борються з контрабандистами і надають оптимальний захист жертвам.

Україна в останніх двох категоріях, по захисту постраждалих та попередженню відповідних злочинів, набрала 3 з можливих 5 пунктів, а в першій – боротьбі зі злочинцями – значно поліпшила свої позиції і отримала “п’ятірку”.

Згідно з доповіддю, все більше українських жінок продають у сексуальне рабство і змушують працювати домробітницями в 38-ми державах світу, зокрема в Росії, Польщі, Туреччини, Італії, Австрії, Іспанії, Німеччини. Українських чоловіків експлуатують переважно на будівництві в Росії, а також в с/г секторі або в судноплавстві. Українських дітей змушують до проституції та жебракування. Особливо до категорії ризику належать безпритульні діти та мешканці дитячих будинків.

При цьому Україна не є тільки державою-жертвою. Як випливає з доповіді, на території Україні примушують до безвідплатної праці і віддають у сексуальне рабство жителів і мешканок Демократичної Республіки Конго, Молдавії, Узбекистану, Чехії, Пакистану, в тому числі і дітей.

Теги:

торгівля людьми

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар