Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна посіла 110 місце зі 177 у рейтингу найменш заможних країн

0 20

20 червня Фонд миру оприлюднив щорічний рейтинг найменш заможних держав світу. Україна в цьому списку на 110 місці. Перше ж місце зайняла африканська держава Сомалі.

При складанні рейтингу організація враховувала показники ризику і статті та звіти, які обробляються фахівцями фонду.

Як з’ясувалося, найменш заможними державами у світі як і колись стали африканські країни. На другому місці – Чад, на третьому – Судан, на четвертому опинилася Демократична Республіка Конго. Після них йдуть Гаїті, Зімбабве, Афганістан, Центральноафриканська республіка, Ірак, завершує десятку найменш заможних країн світу Кот-д’Івуар.

Тим часом, Україна – лише на 110 місці зі 177 позицій. Прикметно, що сусідня Росія зайняла 82 місце і Білорусь – 83 місце.

У той же час найбільш заможною країною виявилася Фінляндія, за нею йдуть Норвегія, Швеція, Швейцарія, Данія, Нова Зеландія, Ірландія, Люксембург, Австрія і завершує десятку найбільш заможних країн Канада.

Як повідомлялося раніше, третина українців хочуть емігрувати з нашої країни, при цьому серед молоді цей показник перевищує 50%. Про це свідчать дані дослідження “Український характер”, проведеного центром “Софія”.

Теги:

рівень розвитку держави

Залиште коментар