Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна попросила Росію видати Р.Ландіка

0 19

До Генеральної прокуратури Російської Федерації направлено запит про видачу Україні одного з депутатів міськради. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Генеральною прокуратурою України 19 липня 2011 року до Генеральної прокуратури Російської Федерації направлено запит про видачу Україні одного з депутатів Луганської міської ради Л. для притягнення його до кримінальної відповідальності за хуліганство. Розгляд даного запиту перебуває на контролі Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, депутата Луганської міської ради Романа Ландіка було затримано на території Росії, під Краснодаром.

“До Росії виїхали представники луганської міліції. Вирішується питання про екстратицію депутата міськради Ландіка до України”, – повідомили в обласному управлінні МВС у Луганській області.

Нагадаємо, Р.Ландіка було оголошено у розшук 9 липня через порушену кримінальну справу за фактом хуліганства. В ніч з 4 на 5 липня в ресторані “Баккара” він побив молоду дівчину.

8 липня Роман Ландік на допит у міліцію не з’явився і не відповідав на телефонні дзвінки.

Теги:

Ландік Роман

Джерело:

УНН

Залиште коментар