Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна подала заявку на вступ до Міжнародного союзу нотаріату

20

Україна подала заявку на вступ до Міжнародного союзу нотаріату. Про це йшлося під час зустрічі Міністра юстиції України Олександра Лавриновича з Президентом Комісії з міжнародного нотаріального співробітництва Міжнародного союзу нотаріату Мішелем  Мерлотті, повідомляє прес-служба відомства.

Мішель  Мерлотті наголосив, що Україна виконала всі умови, у тому числі на законодавчому рівні, для того, щоб стати членом міжнародної нотаріальної спільноти. Зокрема, в країні було створено Нотаріальну палату України, яка є єдиним органом самоорганізації та регулювання нотаріальної діяльності в країні. Крім того, в Україні був ухвалений Кодекс професійної етики нотаріусів України.

Український Міністр висловив упевненість, що після приєднання України до міжнародного нотаріального союзу виникне широке поле для взаємовигідного співробітництва та обміну досвідом у сфері нотаріату.

Міжнародний союз нотаріату був створений у 1948 році з метою представництва нотаріату в міжнародних організаціях; співпраці з національними, в тому числі нотаріальними, організаціями; вивчення та вдосконалення права в області нотаріальної діяльності; поширення принципів Латинського нотаріату; організації міжнародних конгресів тощо.

Теги:

нотаріат

Джерело:

ЮВУ

Комментарии