Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна подала заявку на вступ до Міжнародного союзу нотаріату

0 20

Україна подала заявку на вступ до Міжнародного союзу нотаріату. Про це йшлося під час зустрічі Міністра юстиції України Олександра Лавриновича з Президентом Комісії з міжнародного нотаріального співробітництва Міжнародного союзу нотаріату Мішелем  Мерлотті, повідомляє прес-служба відомства.

Мішель  Мерлотті наголосив, що Україна виконала всі умови, у тому числі на законодавчому рівні, для того, щоб стати членом міжнародної нотаріальної спільноти. Зокрема, в країні було створено Нотаріальну палату України, яка є єдиним органом самоорганізації та регулювання нотаріальної діяльності в країні. Крім того, в Україні був ухвалений Кодекс професійної етики нотаріусів України.

Український Міністр висловив упевненість, що після приєднання України до міжнародного нотаріального союзу виникне широке поле для взаємовигідного співробітництва та обміну досвідом у сфері нотаріату.

Міжнародний союз нотаріату був створений у 1948 році з метою представництва нотаріату в міжнародних організаціях; співпраці з національними, в тому числі нотаріальними, організаціями; вивчення та вдосконалення права в області нотаріальної діяльності; поширення принципів Латинського нотаріату; організації міжнародних конгресів тощо.

Теги:

нотаріат

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар