Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна планує підвищити пенсійний вік для жінок

23

Україна планує реформувати пенсійну систему, зокрема збільшити необхідний для пенсії стаж та зрівняти строки виходу на пенсію чоловіків та жінок, говориться в меморандумі української влади Міжнародному валютному фонду, повідомляє «Комерсантъ-Украина» з посиланням на «Інтерфакс-Україна» .

Згідно документу владою планується до кінця вересня 2010 року внести законопроект, що передбачає поступове підвищення пенсійного віку для жінок до рівня чоловіків, додаючи шість місяців щорічно з 2010 року.

Вказаний законопроект є складовою програми співробітництва з МВФ, в рамках якої Фонд планує виділити Україні 15, 3 млрд $ протягом 29 місяців.

Також, законопроект передбачатиме збільшення мінімального строку пенсійного страхування з 5 до 15 років, збільшення на 10 років кваліфікаційного періоду для отримання повної пенсії, що має стимулювати працючих довше зберігати працездатність.

Теги:

Новини права, підвищення песійного віку, пенсійний вік для жінок, пенсійний вік для чоловіків, пенсійна реформа в Україні, МВФ, трудовий стаж, робочий стаж, професійний
Новости права, пенсионный возраст, для мужчин, пенсионный возраст дл женщин, Международный валютный фонд, оформление пенсий
Комментарии