Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна планує оскаржити рішення Європейського Суду щодо Луценка

0 15

Український уряд бачить підстави для оскарження рішення Європейського суду з прав людини у справі екс-міністра Юрія Луценка. “На даний час вивчається питання щодо можливості його оскарження у Великій палаті (Європейського суду)”, – цитує УНІАН урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ Назара Кульчицького. За його словами, щоб оскаржити рішення, є три місяці – до 3 жовтня.

Нагадаймо, 3 липня Європейський суд ухвалив, що арешт і утримання під вартою колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка порушують його права. Суд постановив, що українська влада має виплатити йому 15 тисяч євро компенсації за моральну шкоду.

“Первинне вивчення заяви дає підстави говорити про наявність підстав для подання оскарження”, – сказав пан Кульчицький, не уточнивши, про котрі саме підстави йдеться.

У міністерстві юстиції відзначили, що оскільки рішення ЄСПЛ поки що не остаточне, воно не створює “жодних правових наслідків для сторін”.

Юрія Луценка арештували 26 грудня 2010 року. 27 лютого 2012 року його засудили до чотирьох років ув’язнення за перевищення службових повноважень.

Проти пана Луценка порушено ще одну кримінальну справу, пов’язану зі стеженням за фігурантом справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка.

Теги:

Луценко Юрій, ЄСПЛ

Джерело:

Бі-бі-сі

Залиште коментар