Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна підписала протокол до Карпатської конвенції

0 25

Кабінет Міністрів України схвалив проект протоколу про стале управління лісами до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат.

Рамкова конвенція про охорону та сталий розвиток Карпат (Карпатська конвенція) прийнята та підписана 7-ма країнами Центральної та Східної Європи (Чехія, Угорщина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина та Україна) у травні 2003 року в Києві. Це багаторівневий урядовий механізм, який покриває весь Карпатський регіон, та друга субрегіональна угода щодо захисту гірських районів по всьому світі. З 2004 року тимчасовий секретаріат Карпатської конвенції перебуває у компетенції Програми ООН із захисту навколишнього середовища у Відні та приймається Австрійською Республікою.

Конференція сторін є головним директивним органом конвенції, що складається з представників високого рівня держав-членів конвенції. Серед іншого, конференція сторін відповідає за прийняття протоколів та поправок до конвенції; для створення допоміжних органів конвенції ухвалює програму роботи та фінансовий бюджет та розглядає і підтримує здійснення конвенції та протоколів до неї. Сесії конференції сторін проводяться раз на три роки.

Теги:

Карпатська конвенція

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар